פגישת אבחון ומבדק כירולוגי

אבחון ומבדק כירולוגי אורך כשעה וחצי – שעתיים וחצי (בהמשך ראו אבחון ילדים ואבחון למבוגרים).
זהו מפגש מעמיק, אינטנסיבי, חד, קצר, ממוקד ומולטידיסצפלינרי המציג בבהירות פילוחם והשתקפותם של תחומים שונים בחיי האדם.
האבחון מספק הסבר ומידע מופשט הכולל אטיולוגיה, תימוכין, ציון גילאים קרדינליים בחיי האדם ולסיכום ארסנל כלים יישומיים ופרקטיים לצאת לדרך חדשה – לשינוי.
כפות הידיים מציגות את ספר הזיכרונות, את המציאות וסיפור החיים – אמת שלמה צרופה בהן.
מטרת האבחון להביא להכרה ולמודעות את אותה אינפורמציה מלאה ושלמה בכדי שנוכל להכיר בעובדות, להכיר את החלקים שבכוחנו לשנות ולהוקיר את אלו שהם דטרמיניסטיים ולא ניתן לערוך בהם שינוי.
אבחון ומבדק כירולוגי איננו "קריאה בידיים" והוא נערך רק על-ידי אנשי מקצוע בעלי השכלה והכשרה מתחומי הטיפול/ מדעי ההתנהגות/ פסיכולוגיה/ עו"ס ובנוסף השכלה ספציפית בכירולוגיה לצד ניסיון ופרקטיקה. המידע המועבר אינו מתבסס על הנחות, ניחושים או תחושותיו של המאבחן.

עבור הכירולוג כפות הידיים הן מפה מודיעינית, הן מציגות  620 תבחינים ופרמטרים מדידים ואמפיריים, מולדים לצד נרכשים. בתהליך האבחון מוצלבים הנתונים לכדי סינתזה המציגה דגם צורני בהיר וסדור של:

  • פרופיל האישיות על רבדיו השונים – רגשית, קוגניטיבית, יכולות וכישורים, פסיכולוגית, חברתית, מינית ועוד.
  • מהלך החיים מתקופת העוברות ועד לפרישה, מיקוד בגילאי מפתח.
  • מערכות היחסים העיקריות – אמא, אבא, יחסי אחאים, מודל משפחתי.
  • זיהוי והצגת תבניות, דפוסים וארכיטיפים.
  • הצגת התסריט הפנימי שהתקבע – המציאות הפנימית הסובייקטיבית המשקפת את מציאות המאובחן והמנהלת את בחירותיו ותפיסת "האני" מול הסביבה.
  • מציאות בהווה וניתוב לעתיד.

הקליניקה

האבחון מיועד לצורך אבחנה למצבים שונים, קבלת החלטות, יציאה מצמתים ולמצבי תקיעות ותסכול. הוא מזמן תובנות חדשות ומעמיקות לכל אדם המבקש להבין את העבר, להשפיע על ההווה שלו, לנווט את העתיד וליטול אחריות כנה ומלאה על חייו.

לתיאום פגישת אבחון השאירו פרטים בתחתית העמוד