מנטור מחויב לא רק להצלחה אישית אלא גם לתרומה ונתינה לקהילה למדינה ולמקום בו הוא חי!

מנטור הוא אדם שאמור לשמש כפנס-כמגדלור בדרכך, מלבד הצלחותיו העסקיות חשובה דרכו כאדם וכשותף פעיל ומוביל בחברה ובקהילה, אלו מהווים ערובה לכך שישמש מודל להשראה לשינוי וטרנספורמציה לחונכיו.

לגישתי מנטור מונחה מ-3 מוטיבים עיקריים-

1-דוגמה אישית וחברתית, להיות פשוט בן אדם –
דוגמה למעורבות ונתינה בעשייה ובפעילות התנדבותית.
מגיל 15 ועד היום נשאתי ולקחתי על עצמי תפקידי מחויבות אישית הכוללים הדרכה, ריכוז ואחריות צוות תנועת נוער, מכאן המשכתי לתפקידי קצונה במערך מורכב וסבוך אחריות כוללת. בהמשך כיהנתי במשך 5 שנים כיו"ר מוניציפלי בהתנדבות מלאה, תפקיד אינטנסיבי שכלל ניהול והנעת צוות מוניציפלי, ניהול תקציבים, ניהול יישובי לרבות ביטחון, תרבות, נראות, פיתוח וחינוך.
במקביל בחיי הפרטיים אני נשואה 23 שנים ואמא לחמישה בנים.
לצד העשייה החברתית והמשפחתית הרחבתי השכלתי, רכשתי מס' תארים ופיתחתי קריירה תובענית אבל עשירה ומספקת במשרות ניהוליות בכירות באחד הארגונים הדינמיים במשק הישראלי. התפקידים כללו התמסרות ואחריות תוך יכולת לניהול והנעת אנשים. מכאן רכשתי ניסיון רב בניהול אנשים, תיאום בין גורמים, פוליטיקה ארגונית וניהול תקציבים.

2- חותם אישי תוך התמדה ומחויבות להצלחה- כל תפקיד ניתן למלא באופן אחר.
מנטור הוא אדם שעיצב את תפקידיו, לקח אחריות וקיבל החלטות לעיתים שאינן תואמות את המיינסטרים אבל הותיר חותם במסגרת הארגון בו פעל.
כל תפקיד שנשאתי – התנדבותי, תפקידי ניהול וקריירה, נעשו על ידי לאורך שנים בהתמדה, מסירות, מקצועיות ותרומה לפיתוח מעבר ליעדים שהוצבו לי.
חיפשתי כיצד ניתן לשנות, לא רק לצעוד בתלם שכבר צעדו בו, לעיתים זה כלל החלטות אמיצות שלא נשאו חן. טובת הארגון, השלכות התפקיד, חידוש ושינוי תוך הותרת חותם הנחו אותי.

3-השראה וחזון – המנטור חי ומנחיל את מה שהוא מייצג ואומר.
אלו הם חייו ולא עוד זר סיסמאות שמפריח מעל דוכן נאומים, לכן דמותו היא הקטליזטור לשינוי וליצירת אימפקט חזק אצל חניכיו וזאת מתוך הערכה והשראה לדרך, לחזון ולמה שהוא מייצג.
תהליך מנטורינג מוצלח יצליח באמצעות הכלי העיקרי – המנטור.
(הרי לא תפנה לייעוץ זוגי למי שנכשלה והתגרשה 4 פעמים או ליועץ עסקי שכל חייו מצוי במשבר כלכלי או לדיאטן שסובל מהפרעות אכילה).
ידע (לא רק אקדמי או פורמלי ) שטומן בחובו כלים וניסיון חיים אישי מוצלח, הם בסיס לכך שהמנטור מיישם וחי את עצותיו ולא כמנטרה נבובה חסרת תוחלת.

מנטור הוא אדם בעל ניסיון חיים עשיר- אישי, עסקי, חברתי ומקצועי שהתפתח אישית ורוחנית ולמרות שידע משברים ומהמורות, ידע להתמודד, למנף ולרתום אותם לשיעורים להצלחה.
כי הצלחה ואושר ״קונים״ ממי שחווה אותם ולא רק מדבר עליהם!